ECO DRY, UNISEC ve Ekolojik Kuru Temizleme...

Author image

Akdoğan Makine

Akdoğan Ticaret, ECO DRY adı altında İspanya’nın en köklü ve en saygın kuru temizleme makine üreticisi olan UNISEC’in Türkiye Distribütörüdür. 2010 Kasım’ında ilk mağazasını Acıbadem’de açan ECO DRY sırasıyla; Kavacık Acarlar’da bir toplama merkezi, Ataşehir ECO DRY ve Bolu Becikoğlu AVM ECO DRY’ı hizmete sunmuştur. ECO DRY’ın hızlı ve kaliteli hizmet vermeye yönelik modern tasarımlı mağazaları IFI (Dünya Profesyonel Kuru Temizlemeciler Derneği) standartlarındadır. ECO DRY, SERVI SECO firmasının 30 yıllık tecrübe ve çevre bilinciyle üretilmiş üstün nitelikli UNISEC kuru temizleme makinelerini kullanmaktadır. Teknik ekipmanlar ve kullanılan kimyasallar insan sağlığı ve ekolojik denge göz önünde bulundurularak tercih edilmektedir. ECO DRY, mağaza zinciri, makine ve teknik ekipmanla birlikte kaliteli hizmetin vazgeçilmez unsuru olan profesyonel ekibini uzman kişiler tarafından sağlanan yurtiçi ve yurtdışı eğitimleriyle hazırlar. Zamanında ve kusursuz hizmet anlayışıyla kuru. Zamanında ve kusursuz hizmet anlayışıyla kuru temizleme sektöründe kaliteyi yükseltmeyi amaçlayan ECO DRY, franchise sözleşmeleriyle yatırımlarına yenilerini ekleyerek daha çok kişiye kaliteli hizmet vererek büyümeye devam etmektedir. ECO DRY olarak biz; Temizleyelim derken çevreyi ve doğayı kirletmek istemiyoruz, Temizleyelim derken insan sağlığına zarar vermek istemiyoruz, Temizleyelim derken giysileri kullanılmaz hale getirmek istemiyoruz. Kaliteli hizmet verme konusunda bize destek olan tüm doğa dostlarına teşekkür ederiz.

ŞİRKET TANIMI

AKDOĞAN TİCARET, SERVI SECO, S.A.’nın Türkiye distribütörüdür. SERVI SECO firması İspanya’nın bir numaralı çevre dostu UNISEC kuru temizleme makinelerinin üreticisidir. Yıllar içinde, Servi Seco, S.A. sektörde liderliğini profesyonelliği ve mükemmelliğiyle birleştirmiştir. 30 yıllık tecrübeyi, çevre bilincini, ileri teknoloji birikimini birarada barındıran SERVI SECO firması, UNISEC kurutemizleme makinesini tüm dünyada 1100 müşterisinin hizmetine sunmuştur. SERVI SECO, S.A. satışta 20’nin üzerinde teknisyeni ve en geniş yedek parça ve yardımcı ürünleri ile uluslararası düzeyde teknik servis alt yapısına sahiptir. SERVI SECO, S.A.’nın tecrübesi ve alt yapısı müşterilere en hızlı ve etkileyici servisi sağlar. Müşteri ilişkileri departmanımız, müşterilerimizin kuruluşlarına onların önerilerini dinlemek, gidişatı yakından takip etmek için periyodik ziyaretler düzenlerler. Bu da bize piyasa ve onun gelişimi hakkında detaylı bir teknik bilgi sağlar. Yeni trendler hızlıca saptanıp değerlendirildikten sonra müşterilerimiz bilgilendirilir.

Bizimle İletişime Geçin

Eco Dry Türkiye' nin her bir ilinde franchise vererek şube ağını genişletmeyi planlamaktadır. Siz de Eco Dry sistemi içerisinde yer almayı isterseniz aşağıdaki bilgiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Acıbadem Cad. Gonca Apt. 188/B
Üsküdar, İstanbul

+90 216 326 9 326
+90 216 326 9 326

info@ecodry.com.tr
www.ecodry.com.tr